Театр Вавилон

Життя - один великий сценарій, написаний намиЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави

  • "ГОЛГОФА" (2012)
    Автор: за п`єсою О. Гончарова "Сім кроків до Голгофи"
    Жанр: драма
  • "ХУЛІЙ ХУРИНА" (2012)
    Автор: М.Куліш
    Жанр: комедія

Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/vavilon
Україна, Київ
ул. Тургеневская 8/14

;
Глядачів: 6
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр "Вавилон" був створений 10 років тому. Перший виступ колективу відбувся 13 грудня 2001 року у Музеї видатних діячів української культури, де була представлена літературно-музична композиція та уривки з комедії «За двома зайцями». Незважаючи на молодий театральний вік, театр уже має достойний доробок: – постановки комедій М.Куліша «Хулій Хурина», «Мина Мазайло» та «Блаженний острів Саватія Гуски» (за п’єсою «Отак загинув Гуска»); – театральна версія роману О.Гончара «Людина і зброя»; – постановка роману у віршах Л.Костенко «Маруся Чурай»; – постановка драматичної поеми Я.Стельмаха «Тарас»; – етнографічна вистава «Місяцелік»; – театральні постановки поем Т.Шевченка «Кавказ», «Сон», «Великий льох»; – спільна вистава театрів "Вавилон та "Паростки" «Кольорові сни Їжачка в тумані» (В.Федоров та В.Любота) – драма «Чернетки» (за однойменною збіркою новел Х.Монастирської); – постановка п’єси Неди Нежданої «…І все-таки я тебе зраджу»; – перша постановка п'єси О.Гавроша «Ромео і Жасмин»; – вистава «Нас було шестеро…» за п’єсою О. Коломійця «Планета Сперанта»; – вистава «Повернення у нікуди» за п'єсою Лесі Демської; – вистава «Голгофа» за п'єсою О.Гончарова «Сім кроків до Голгофи» У 2009 році колективу було присвоєно звання «Народний аматорський колектив» У 2010 році театр перемагає на Київській театральній весні з виставою «Ромео і Жасмин», у 2011 році отримує аналогічну нагороду з виставою «блаженний остів Саватія Гуски». Беззмінним художнім керівником та режисером театру є доцент кафедри української літератури Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Ірина Савченко. З 2009 року режисером «Вавилону» працює викладач кафедри української літератури Альона Шашко. Ми завжди прагнули надати можливість творчій молоді розкрити і реалізувати свій мистецький потенціал. А нашою метою є популяризація кращих творів української класики і знайомство із сучасним драматургічним мистецтвом України. 13 січня 2011 року "Вавилон" відсвяткував своє 10-річчя. "Вавилон" спільно з ЦКМ НПУ ім. М.П. Драгоманова організовує фестиваль-конкурс шкільних самодіяльних театрів «Перевтілення", який вперше був проведений 18-20 травня 2012 року. У вересні 2012 року театр відкрив ХІ театральний сезон. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Фотогалерея