Дніпропетровський муніціпальний театр "Віримо!"/ Днепропетровский муниципальный театр "Верим!"Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/verim
Україна, Дніпропетровськ
м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 5

;
Глядачів: 2
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Сайт: http://verim.dp.ua http://vkontakte.ru/teatr_verim E-mail: teatr@verim.dp.ua Касса: Продажа билетов в театре начинается за 1 час до начала спектакля.Стоимость билетов - 10, 15 грн. Цена зависит от сектора в зрительном зале. Предварительная продажа билетов: Художественный салон: Адрес: пр. Карла Маркса, д.46, тел. 745-33-25. Режим работы: 10:00 до 18:00 (без перерыва). Спрашивать у продавцов художественного салона Билеты в предварительной кассе можно приобрести с понедельника 13:00 до субботы 11:00. Кроме этого есть возможность забронировать билеты по телефонам: 790-99-31; 790-99-32. Необходимо на автоответчик надиктовать количество билетов, их стоимость, на чье имя бронируется. Заказанные билеты необходимо выкупить не позже, чем за 20 минут до начала спектакля.