Молодіжна театр-студія "Vіnora-playing tоwn". Майстерня Ірини Кобзар

Переплетення життєвих реальностей з класичними творами і сьогоденням. Завжди в пошуку реальності і можливості втілення нового свіжого подиху.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

  • VKontaktehttp://vkontakte.ru/club2561720
-URL: ATheatre.com.ua/theatre/vinora
Україна, Харків
вул. Скрипника, 7

;
Глядачів: 2
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр був заснований Зарою Довжаньскою, був відновлений у 1998 році I.I. Кобзар яка i дала назву цьому театрові "Vinora-playng town". Зараз в театрі розвиваються молоді актори та режисери. Сам театр - є експериментальною територією. Зараз в театрі йде вистава "ЗОЛОТА РИБКА" за мотивами казки Олександра Пушкіна "О рибаке и рыбке" На даний час у театрі проходять репетиції вистав: Авторський проект :"Человек - ракета" http://vinora.wordpress.com/ «Культурный центр киевского района», мала сцена. З нами можна зв’язатися: Електронна пошта: ats88@list.ru Ірина Кобзар – режисер:+380973616188 Тарас Аскалєпов – адміністратор:+380987831004

Фотогалерея