wind of change

інтерактивний екотеатрЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники

 • Брама Сашко
  драматург, дизайнер
 • Іванка
  актриса
 • Оксанця
  актриса
 • Сірожа
  актор
 • Тоня
  декоратор, актриса
 • Юрась
  режисер, актор

Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/windofchange
Україна, Львів
Глядачів: 6
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Довгі коридори університету в кінці яких мерехтить неонове світло дискотек від стипендії до стипендії, сьогодні – це чергове вчора, а завтра цікавішим не стане – здав забув, але так і не зміг забутися під дією інтоксикації. Аудиторії, кафедри, бібліотеки – мертвий світ в якому блукають тисячі молодих людей, плекаючи надії на світле майбутнє чи просто пропалюючи життя. Завтра вони будуть продавати батарейки чи мобільні телефони, все рівно програмістами всі не стануть. Ні, тут нема життя. Так думав один із студентів Національного Авіаційного Університету будучи на другому курсі навчання. З того моменту Юрась почав шукати, шукати життя і пошуки привели його на театральну сцену. Але вона виявилась іншою стороною тієї ж самої медалі. Після кожної чергової прем’єри порожнеча почала проявлятися все сильніше, вона дзвеніла поміж оплесків обдуреного натовпу, вона мовчала з ним на одинці в порожній гримерці в той час як колеги-актори намагалися залити її спиртним. Насправді вона мовчала в кожному, та не кожен міг вслухуватися в неї. В один день Юрась вирішив піти з цієї гри, піти глибше ментального рівня прямо в глибину свого єства, щоб там знайти життя. Були тривалі усамітнення у гірських печерах, спіритичні практики та мандрівки, які привели його до висновку – мене звати ніхто, все, що я роблю нікому не потрібне і взагалі, я скоро помру. Це, власне і був перший крок на шляху самоусвідомлення, разом із ним відбулась переміна серця, переміна світогляду, переміна цінностей. На цьому етапі почав зароджуватись театральний проект «WIND OF CHANGE», який на сьогоднішній день являється авторським самобутнім колективом однодумців. Кожен із його учасників подолав власний шлях у пошуках життя, у пошуках реальності. Те, що вдалось знайти, ми виражаємо через мистецтво.