Перший жiночий театрЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники

 • Шилова Наталiя
  актриса
 • Абазопуло Володимир Костянтинович
  режисер постановник
 • Гаврилець Iрина
  актриса
 • Гришай Марина
  актриса, режисер
 • Непша Юрiй Петрович
  художнiй керiвник, режисер
 • Несвiдоменко Тетяна
  актриса
 • Попова Ольга
  актриса, режисер
 • Семесюк Лiдiя
  актриса

Вистави


Контакти

 • Email1womenstheatre@gmail.com
 • Phone+380934608704
-URL: ATheatre.com.ua/theatre/womenstheatre
Україна, Київ
Глядачів: 7
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Перший жіночий театр — модерний оригінальний театр у столиці України місті Києві, прикметною рисою якого є суто жіночий склад акторів колективу. Перший суто жіночий театр у Києві. Чоловікам, природно, вхід не заборонений, і навіть вітається. І не варто думати, що театр претензійно пропагує войовничий фемінізм. Просто талановитим випускницям акторського курсу прийшла думка заповнити нішу саме такого театру — не стільки з жіночою тематикою вистав), але з жіночим розумінням і втіленням, з підходом до сенсу театрального мистецтва. З'явився він у 2005 році. Тоді ініціативу актрис Ірини Гаврилець, Тетяни Несвідоменко, Наталії Шилової та Лідії Семесюк підтримали їх педагоги — Ю. П. Непша і В. К. Абозопуло (останній-народний артист України, актор театру ім. Івана Франка). Вони ж стали відповідно художнім керівником і режисером з пластики нового театру. Дебютом стала вистава «Сповідь черниці» за романом Дені Дідро. Свого часу цей роман був написаний відомим енциклопедистом як маніфест боротьби за свободу. Дідро, до речі, був одним з перших, хто сформулював поняття «загальнолюдські цінності». І те, що молоді актриси взялися, у якості дебюту, саме за такий твір, ще раз доводить, що це не зовсім «одностатеве мистецтво» за принципом «дівчата для дівчат». Цю постановку театр показував на сцені київського «Молодого театру». Ще однією виставою стала буфонада за романом Хуліо Кортасара «Хроніки хронопів і фамів». Гротескний жанр «Хронік» передбачає клоунаду на сцені. Це абсолютна протилежність «Сповіді», де актриси постають в абсолютно іншому амплуа. З грудня 2010 року вистави театру ви можете побачити на малiй сценi Палацу Украiни.

Фотогалерея