Zenhouse (Дхенхаус)

Експериментальний театр-студіяЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/zenhause
Україна, Львів
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
ZENHOUSE (ДЗЕНХАУС) – експериментальний театр-студія, а також вільне об*єднання неординарних людей мистецтва, кожен з яких спеціалізується на своїй, окремій сфері діяльності, привносячи у спільну творчість частинку свого світу. Працюємо над авторськими синкретичними проектами, поєднуючи театр, музику, хореографію, живопис, художнє фото та інші види мистецтва. Таким чином прагнемо створити багатовимірну реальність – альтернативу рутині, що залишається за дверима глядацького залу. Окрім того, ставимо собі за мету виховувати у кожному з нас ігрове ставлення до життя, адже тільки діючи, творячи світи, людина наближається до свого справжнього Я. Першим нашим проектом був спектакль «Над водами Стіксу» (гра без правил), прем*єра якого відбулася у рамках фестивалю «Драбина» 2010 року. На даний момент театр-студія ДЗЕНХАУС працює над проектом «Сфера» (сюрреалістична трагікомедія) , прем*єра якого запланована на весну у місті Львові.