Камерный театр "Жуки" (г.Донецк)

Мы занимаемся поиском в театре театрального языка и главной его фигуры - актера; созданием актера с новым способом мышления, способного позволить себе быть творцом и импровизатором на сцене.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/zhuki-dn
Україна, Донецьк
83030 Донецк, ул. Октября, 10

;
Глядачів: 2
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Это история театра, который стремится быть "авторским". Начинается она с классической литературы: с текстов Гоголя, Булгакова, Пушкина, Экзюпери, Маркеса. Затем обращение к "поэтическому" театру: Лорка, Хармс и современной литературе: Пелевин, Жадан, Павич. Театр экспериментирует со сложными текстами. Литература находится на территории театра, а не наоборот.